You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

n1sp.com.ua

Поддержка клиентов

093 09 09 849

  • 093 09 09 849
  • 095 09 09 849
  • 097 09 09 849
  • В корзине пусто!

Cенсорный экран P/N FX-86V-F-V2.0

  • На складе
Cтоимость: 60 грн

Продукція яку ми представляємо одна з найякісніших на ринку, завдяки ретельному контролю при виробництві а також заводський перевірці кожної виробленої одиниці.


Важливо:

Перед замовленням обов'язково переконайтеся в тому,  що дана деталь підходить до вашої техніки, і збігається за технічними характеристиками в описі лота.

Якщо ви не впевнені в тому, що дана деталь підходить до вашого гаджета, обов'язково зв'яжіться з нашим менеджером. 


Додаткова інформація:

Всі комплектуючі, які продає наша компанія, є новими і протестованими. Ви гарантовано отримаєте якісний товар, і будете максимально їм задоволені. Товар, який з якоїсь причини Вам не підходить, можна повернути згідно Закону України про захист прав споживачів.


Гарантійні зобов'язання:

Гарантійний термін продукції 30 днів з моменту оплати і 14 днів для заміни або повернення товару, який не підійшов з вини покупця з оплатою доставки покупцем. Якщо у вас немає навичок для заміни потрібної деталі, радимо звернеться в спеціалізовані майстерні, не коректне встановлення може спричинити додаткові витрати на ремонт вашого гаджета. Якщо немає таких, ми можемо допомогти вам з пошуком фахівця з ремонту.


Важливі умови гарантії на товар:

Товар повинен бути цілим, без механічних пошкоджень, в тому вигляді, в якому він був придбаний, зі збереженням транспортувальних плівок і гарантійних пломб. Перевірка працездатності проводиться без зняття транспортувальних плівок і гарантійних пломб, а також без монтажу в пристрій. Шлейф повинен бути цілим, без заломів, в тому вигляді, в якому він був придбаний. При наявність заводської плівки та фірмової захисної пломби, без слідів повторного використання, інакше ми не зможемо допомогти Вам з заміною товару. Якщо трапився гарантійний випадок, вартість доставки деталі при заміні, від покупця і назад ми оплачуємо в повному обсязі.


Консультації:

Будь-які Ваші запитання, Ви можете задавати по телефону, Viber або через форму "Написати нам".

Пакування:

Після підтвердження замовлення, ми якісно пакуємо товар з використанням нових міцних коробок та захисних матеріалів, які збережуть товар при пересиланні, тим самим гарантуємо доставку нашої продукції до покупця без пошкоджень.

Вартість пакування 10 грн., Клієнтам, які купили на суму більше 500 грн пакування в подарунок.

Контакты
30pin.
Размер рабочей поверхности сенсора
155mmХ87mm
Диагональ экрана
7"
Размер сенсора
186mmХ111mm

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!